Hore
X
Test your English knowledge now!
Vyplňte tento formulár a pošlite nám ho, budeme mať vzhľad a odporučí kurz vhodný pre vás:
Question 1:
Ako by ste sa predstavili 2-3 vetami. / Introduce yourself in 2-3 sentences.
Question 2:
Ako sa spýtate na cenu napr. knihy. Napíšte aspoň 2 možnosti. / How to ask about the price of a book. Write at least 2 possibilities.
Question 3:
Ako reagujete na otázku: „What´s up?“ / Your answer to „What´s up?“
Question 4:
Chcete otvoriť okno v miestnosti, kde sú iní ľudia. Spýtajte sa či môžete, či im to nevadí. / Ask the other people in the room, if you can open the window and if they don`t mind.
Question 5: He .......... to America 5 years ago.
Question 6: He's been living in London .......... ten years.
Question 7: After he .......... to his girlfriend, he telephoned his mother.
Question 8: Martin is very .......... by football.
Question 9: If you came to the party, you .......... it.
Question 10: Veta znie/Read: Peter looks after his parents. Vytvorte otázku na odpoveď/ Create question with the answer: His parents.
Nechajte nám kontakt na seba a my sa Vám ozveme.
Hore
Telefon: 055 62 599 81 · E-Mail: enpal@enpal.sk facebook page
MENU
Ďalšie aktivity
Letný tábor pre deti
už 5 rokov robíme v lete tábor pre deti vo veku od 6 do 14 rokov. Tábor si deti vždy užívajú. Spájame tu užitočné s príjemným, tj angličitnu so športom. Výborná kombinácia: trénujeme mysel aj telo, nasledujeme myšlienky kalokagatie?
EnPAL knižnica
čítaj, čítaj a čítaj. Aj to je spôsob ako si rozšíriš slovnú zásobu. V EnPALe si môžeš požičať bezplatne knižky rôzneho žánru... Pre deti robíme súťaž o „najlepšieho“ čitateľa.
Interaktívna tabuľa
výborná kombinácia vyučovania: naša osvedčená klasická metóda spestrená prácou s interaktívnou tabuľou. Atraktívne hlavne pre našich „menších“ študentov.
Scrabble eventy
Scrabble je oblľúbená aktivita začlenená aj do hodín angličtiny. Buduje sa pri tom dobrá slovná zásoba, je to aj zábava. EnPAL spolu s Britain´s pub organizuje Scrabble večery.

Jazyková škola je miestom pre kvalifikačné turnaje na Majstrovstvá sveta v anglickom scrabble.
Zahraničné pobyty
chcete si zlepšiť svoj jazyk v zahraničí na jazykovom pobyte? Vieme Vám to sprostredkovať a dobre poradiť. Možnosti sú obrovské. Jazyková škola EnPAL spolurpacuje hlavne s jazykovou školou EF education first.
Deň otvorených dverí
Neformálne stretnutie lektorov s rodičmi, spolu s deťmi. Atmosféra je tu vždy výborná, deti si vyrábajú rôzne kreatívne veci, učia sa angličtinu a rodičia sa z nich tešia
Práca s malými deťmi
Naš EnPAL už 8 rokov vyučuje na jednej z najlepšich Materských škôl v Košiciach, MŠ Tatranská 23. Dennodenne tam naši lektori dochádajú a vštepujú malým škôlkarom základné a asi aj najdôležitejšie vedomosti z angličtiny. Deti odchdádzajú zo škôlky s napočúvanou výbornou angličtinou a schopnosťou tvoriť celé vety. Ako „veľkí“ prváci sa ku nám do EnPALu radi vracajú